IMG_20190529_102828

Shenzhen Huijing Teknologjia Co, Ltd ishte themeluar më 27 shtator, 2011. Adresa ndodhet në liqenit të bukur Shiyan në Bao'an Qarkut, Shenzhen. Ajo aktualisht ka një ndërtimin e fabrikës standarde prej 1.000 metra katrorë dhe një linjë të re të prodhimit të moduleve COB / hallkë-LCD. Që nga themelimi i saj, kompania ka përqendruar në projektimin, prodhimin dhe shitjet e ekranit kristal likuid (LCD) dhe të lëngshme modul ekran kristal (LCM). Produktet përfshijnë: modul karakter dot matrix, grafik dot modul matrix, kineze modul bibliotekë karakter, kodin segment ekran modul, moduli OLED, moduli TFT disa kategori.

Lexo më shumë

Produkte Featured

Arrival Produkte

partener

WhatsApp Online Chat!